eFilmy
TV

Filmy z roku 1939
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Żona i nie żona (1939) PL Żona i nie żona 1939, PL Kategoria: Historyczny | Komentarzy: 1

Spragniona miłości Irena Wojnicka (Janina Brochwiczówna) opuszcza niekochanego męża i kilkuletnie dziecko i wyjeżdża do Paryża, gdzie czeka na nią kochanek Kunicki. Na warszawskim dworcu żegna Irenę zakochany w niej milioner Geist (Bogusław Samborski), który jest jednocześnie przyja(...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Brzydkie kaczątko / Ugly Duckling (1939) PL Brzydkie kaczątko Ugly Duckling | 1939, PL Kategoria: Bajki | Komentarzy: 0

Młode kaczątka wykluwają się z jaj, jednak piąte z Nich, które na świat przyszło później, znacznie się różni od swoich braci. Jest większe, ma inne ubarwienie i wydaje dziwne odgłosy. Zostaje przez wszystkich uznane za nieprzystającego do Nich i odsunięte na bok. Będąc odrzucon(...)

Dodany: 2012-02-10 23:02 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Przeminęło z wiatrem / Gone with the Wind (1939) Lektor PL Przeminęło z wiatrem Gone with the Wind | 1939, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Najbardziej znana produkcja hollywoodzka w historii kina, nagrodzona ośmioma Oscarami. Historia namiętnej, ale tragicznej miłości łączącej rozkapryszoną Scarlett O'Harę (Vivien Leigh) z Rhettem Butlerem (Clark Gable), osadzona w okresie wojny domowej w USA. Młoda kobieta potrafi poradzi(...)

Dodany: 2012-02-07 23:59 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Czarnoksiężnik z Oz / The Wizard of Oz (1939) Lektor PL Czarnoksiężnik z Oz The Wizard of Oz | 1939, Lektor PL Kategoria: Familijne | Komentarzy: 0

Pewnego dnia, Toto - pies Dorotki (Judy Garland) gryzie w nogę podłą panią Gulch (Margaret Hamilton). Kobieta z zemsty chce uśpić Toto. Dorotka postanawia ratować przyjaciela i razem uciekają do domu. Jednak po drodze spotyka profesora Marvela (Frank Morgan), który namawia ją do powrotu(...)

Dodany: 2012-02-07 00:30 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej / The flying Deuces (1939) Lektor PL Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej The flying Deuces | 1939, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Flap ma złamane serce, kiedy odkrywa, że jego Ukochana Georgette jest już żoną François, oficera Legii Cudzoziemskiej. Aby zapomnieć o zawodzie miłosnym, Flap wraz ze swoim przyjacielem Flipem zaciąga sie do Legii. Po wielu przygodach obydwaj zostają oskarżeni o dezercję i skazani na (...)

Dodany: 2012-02-06 02:57 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0344 | o: