eFilmy
TV

Filmy z roku 1954
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Vera Cruz (1954) Lektor PL Vera Cruz 1954, Lektor PL Kategoria: Przygodowe | Komentarzy: 0

Trane i Erin po zakończeniu Wojny Secesyjnej szukają zatrudnienia. Wynajmują się do ochorny Cesarza Maksymiliana, który zabiera kobiety z swego dworu do Vera Cruz. Tymczasem okazuje się również, że do Vera Cruz podąża transport złota na który czyhają rewolucjoniści, a który próbu(...)

Dodany: 2012-02-09 13:42 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Purpurowa ziemia / The Purple plain (1954) Lektor PL Purpurowa ziemia The Purple plain | 1954, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Kanadyjski pilot Bill Forrester i dwóch jego kompanów rozbijają się w birmańskiej puszczy. Żołnierze zmuszeni są do ciężkiej i wyczerpującej przeprawy przez dzikie tereny, aby dostać się w bezpieczne miejsce, podczas gdy ze wszystkich stron otaczają ich Japończycy. Podwładni Billa(...)

Dodany: 2012-02-09 13:31 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Siedmiu samurajów / Shichinin no Samurai (1954) Lektor PL Siedmiu samurajów Shichinin no Samurai | 1954, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Dramat samurajski. Epicka opowieść, której treścią jest historia mieszkańców pewnej japońskiej wioski nękanej i co roku najeżdżanej przez bandę 40-tu opryszków zabierających jej mieszkańcom coroczny dorobek ich ciężkiej pracy na roli. Zdesperowani rolnicy wynajmują do obrony prz(...)

Dodany: 2012-02-08 14:29 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Siedem narzeczonych dla siedmiu braci / Seven Brides for Seven Brothers (1954) Lektor PL Siedem narzeczonych dla siedmiu braci Seven Brides for Seven Brothers | 1954, Lektor PL Kategoria: Muzyczne | Komentarzy: 6

Pewnego dnia siedmiu drwali postanawia znaleźć dla siebie żony. Nieokrzesani mężczyźni nie mogą poradzić sobie z tradycyjnymi oświadczynami, dlatego decydują się porwać z pobliskiego miasteczka upatrzone wcześniej kandydatki. Niespodziewanie z pomocą kawalerom przychodzi zimowa aura(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Uczta Baltazara (1954) PL Uczta Baltazara 1954, PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 0

Do Polski wraca po wojnie inżynier Andrzej Uriaszewicz, ale tylko po to, by przemycić za granicę obraz Veronese'a "Uczta Baltazara". Wraz ze swym dawnym znajomym, Hazą, stwierdzają jednak, że w skrytce obrazu nie ma . . . Z Andrzejem wróciła do kraju także jego kuzynka, Joanna,(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0393 | o: