eFilmy
TV

Filmy z roku 1957
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Człowiek, który się nieprawdopodobnie zmniejsza / Incredible Shrinking Man, The (1957) Napisy PL Człowiek, który się nieprawdopodobnie zmniejsza Incredible Shrinking Man, The | 1957, Napisy PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 1

Scott Carey (Grant Williams) spędza wakacje razem ze swoją żoną Louise (Randy Stuart). W trakcie wycieczki pożyczoną od brata łodzią przydarza im się dziwna przygoda - przepływają przez wiszącą tuż nad wodą radioaktywną chmurę. Scott jest wówczas na pokładzie i po zetknięciu z(...)

Dodany: 2012-02-07 00:32 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Most na rzece Kwai / Bridge on the River Kwai (1957) Lektor PL Most na rzece Kwai Bridge on the River Kwai | 1957, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Japoński obóz jeniecki w Birmie. Jeńcy mają zbudować most na ważnym strategicznie szlaku. Japończycy traktują ich w wyjątkowo okrutny sposób. Pułkownik Nicholson jest oficerem angielskim, który chce zachować swoją godność. Przekonuje jeńców aby ci zbudowali most z "angielską" p(...)

Dodany: 2012-02-06 02:50 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Krecik i przyjaciele (1957) Dubbing PL Krecik i przyjaciele 1957, Dubbing PL Kategoria: Bajki | Komentarzy: 0

Serial ten opowiada o małym kreciku i jego niezwykłych, fascynujących przygodach. Krecik ma wielu przyjaciół, z którymi się bawi i wesoło spędza czas. W razie kłopotów jest zawsze pomocny, dlatego też jest bardzo lubiany. Nigdy się nie nudzi, ma głowę pełną szalonych pomysłów.

Dodany: 2012-02-05 17:43 Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Kapelusz Pana Anatola (1957) PL Kapelusz Pana Anatola 1957, PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Przygody statecznego, nieco safandułowatego kasjera Państwowego Zakładu Ubezpieczeń. "Kapelusz pana Anatola" to film z gatunku komedii pomyłek z elementami kryminalnymi. Jej bohater, poczciwy warszawski urzędnik (w tej roli Tadeusz Fijewski), będący całkowicie pod pantoflem swe(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Gwiazda szeryfa / The Tin Star (1957) Lektor PL Gwiazda szeryfa The Tin Star | 1957, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 0

Do miasteczka na dzikim Zachodzie przyjeżdża łowca nagród Morg Hickman. Przyjęty z pogardą ze względu na swoją profesję i bojkotowany przez mieszkańców miasteczka, Hickman, niegdyś przez wiele lat pracujący jako szeryf, angażuje się w spór między młodym i niedoświadczonym miejs(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0339 | o: