eFilmy
TV

Filmy z roku 1969
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu James Bond - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości (1969) Lektor PL James Bond - W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości 1969, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 1

Ernst Blofeld wytworzył w swoim tajnym laboratorium śmiertelny wirus, który powoduje bezpłodność wszystkich żywych organizmów. Chce zakazić cały świat wykorzystując w tym celu nieświadome niczego pacjentki leczące alergię w jego alpejskim sanatorium. Wykorzystując hipnozę całkow(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Choroby weneryczne szerzą się nadal (1969) PL Choroby weneryczne szerzą się nadal 1969, PL Kategoria: Dokumentalne | Komentarzy: 1

Piękna epicka opowieść o przeobrażeniach krętka bladego, w kontekście bujnego życia towarzyskiego lat sześćdziesiątych.Rewelacyjna sekwencja otwierająca, pokazująca galerię typów kawiarnianych i muzyka, która sprawia, że zakażenie kiłą jest punktem honoru każdego bywalca ówcz(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0376 | o: