eFilmy
TV

Filmy z roku 1972
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Tak tu cicho o zmierzchu / A zori zdes tikhie (1972) Lektor PL Tak tu cicho o zmierzchu A zori zdes tikhie | 1972, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Na froncie rosyjskim trwają walki II wojny światowej. Pięciu młodych niedoświadczonych żołnierzy w spódnicach oraz ich dowódca, Fiodor, wyrusza w bój. Wszyscy mają za zadanie opóźnić działanie wroga. Taktyka tego małego oddziału jest prosta - podążać krok w krok za wrogiem, wc(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Joe Kidd (1972) Lektor PL Joe Kidd 1972, Lektor PL Kategoria: Western | Komentarzy: 0

Joe Kidd był kiedyś łowcą nagród, jednakże w czasie wojny z Meksykiem, znów przyjmuje podobne zlecenia od magnata ziemskiego Franka Harlana. Tym razem ma ścigać kilku Meksykańskich renegatów, którzy chcą przeprowadzić pewną "reformę" własności ziemi, która nie podoba (...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Rzeźnia nr 5 / Slaughterhouse-Five (1972) Lektor PL Rzeźnia nr 5 Slaughterhouse-Five | 1972, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Film oparty na motywach powieści Kurta Vonneguta. Przedstawia etap z dziejów bohatera wojennego Billy'ego Pilgrima, wiele lat po wojnie. Billy próbuje spisać swoje wspomnienia, jednakże teraźniejszość miesza mu się z przeszłością, a zwłaszcza z wspomnieniami z II Wojny Światowej, or(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Tragedia Tragedia "Posejdona" The Poseidon Adventure | 1972, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Amerykański luksusowy statek "Posejdon" wypływa z Nowego Jorku do Grecji. Na Morzu śródziemnym trwa na pokładzie liniowca szampańska zabawa sylwestrowa. Tuż po północy gwałtowna fala uderza z ogromną siłą w statek, powodując niebezpieczny przechył i zniszczenia. Ogarnięc(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0405 | o: