eFilmy
TV

Filmy z roku 1983
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Twierdza / The Keep (1983) Lektor PL Twierdza The Keep | 1983, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Druga wojna światowa. Grupa niemieckich żołnierzy wkracza do rumuńskiej wioski, gdzieś w Karpatach. Zatrzymują się w tytułowej twierdzy, dziwnym ogromnym budynku, którego przeznaczenia ani tego kto go wybudował nikt nie zna. Wkrótce żolnierze zaczynają ginąć w tajemniczych okoliczn(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Samotny wilk McQuade / Lone Wolf McQuade (1983) Lektor PL Samotny wilk McQuade Lone Wolf McQuade | 1983, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 0

J.J. McQuade (Chuck Norris) jest twardym i doświadczonym teksańskim rangerem - obrońcą sprawiedliwości. Bez reszty poświęca się swojej pracy, ściga przestępców z pasją i samozaparciem, choć jego niekonwencjonalne metody egzekwowania prawa nie zawsze podobają się biurokratycznym prz(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Zagadka Nieśmiertelności / The Hunger (1983) Lektor PL Zagadka Nieśmiertelności The Hunger | 1983, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 0

Miriam, starożytna kobieta wampir od wieków odżywia się krwią swoich kochanków co pozwala jej zachować wieczną młodość. Niestety, jej mężczyźni po ukąszeniu bardzo szybko się starzeją i w przeciągu krótkiego czasu umierają. Podobne nieszczęście spotyka Johna, młodego chłop(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Now and Forever / Teraz i na zawsze (1983) Lektor PL Now and Forever Teraz i na zawsze | 1983, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Ian zamierza zostać pisarzem, a żona, Jessica, wspiera go z całych sił. Siedem lat ich małżeństwa wydaje się w pełni szczęśliwe. Idyllę przerywa postawienie Iana w stan oskarżenia o gwałt. Czy Jessica stanie po stronie męża, który utrzymuje, że jest niewinny? Niewinny wobec praw(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Co dzień bliżej nieba (1983) PL Co dzień bliżej nieba 1983, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Piętnastoletni Piotr po śmierci matki oddany zostaje przez ojca do internatu. Zaprzyjaźnia się z Mirkiem, zwanym Kogutem. Ten, choć pozostaje w kolizji z prawem, zajmuje się chłopcem, lecz nie chcąc, by Piotr poszedł w jego ślady, postanawia wyjechać. Kiedy Piotr dowiaduje się, że Mi(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Guliwer w krainie olbrzymów / Los Viajes de Gulliver (1983) Dubbing PL Guliwer w krainie olbrzymów Los Viajes de Gulliver | 1983, Dubbing PL Kategoria: Bajki | Komentarzy: 0

Wspaniała opowieść Jonathana Wwifta o niezwykłych przygodach słynnego podróżnika Guliwera. Wczasie jednej z takich podróży potężny sztorm zatapia statek, na którym płynął nasz bohater. Guliwerowi udaje się jednak uratować i dopłynąć do brzegu tajemniczej wyspy Brobdingnag zami(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Cujo (1983) Napisy PL Cujo 1983, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Ekranizacja powieści Stephena Kinga. Akcja filmu rozgrywa się w niewielkim amerykańskim miasteczku Castle Rock. Cujo to spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi bernardyn. Mieszka wraz z rodziną Cambers. Pies jest ulubieńcem dzieci, które często się z nim bawią. Tak jest od dawna, moż(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0366 | o: