eFilmy
TV

Filmy z roku 1990
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Pożegnanie z Afryką / Out of Africa (1990) Lektor PL Pożegnanie z Afryką Out of Africa | 1990, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

"Pożegnanie z Afryką" to zrealizowany z epickim rozmachem romans, który podbił serca widzów na całym świecie. Wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Sydneya Pollacka film opowiada o fascynujących losach duńskiej pisarki Karen Blixen (Meryl Streep), obdarzonej silną wolą k(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Polowanie na Czerwony Październik / The Hunt for Red October (1990) Lektor PL Polowanie na Czerwony Październik The Hunt for Red October | 1990, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 5

Najnowszy radziecki atomowy okręt podwodny "Czerwony Październik" ma wziąć udział w manewrach floty. Kapitan Marko Ramius (Sean Connery) postanawia jednak dopłynąć do wybrzeży USA i oddać się w ręce Amerykanów. Kiedy Rosjanie orientują się w sytuacji, pragną zapobiec prz(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0373 | o: