eFilmy
TV

Filmy z roku 1997
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu G.I. Jane (1997) Lektor PL G.I. Jane 1997, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 2

Młoda kobieta parcuje w centrali wywiadowczej marynarkii amerykańskiej. W senacie amerykańskim rozpoczyna się kampania za tym, by kobiety mogły służyć w jednostkach liniowych. Bohaterka otrzymuje propozycje, zgadza się - i zostaje przeniesiona do obozu ćwiczebnego.

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Air Force One (1997) Lektor PL Air Force One 1997, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 3

Szef waszyngtońskiej administracji wraca z Moskwy po wspólnej, rosyjsko- amerykańskiej akcji pacyfikacyjnej zwieńczonej uwięzieniem przywódcy sowieckich nacjonalistów generała Radka. Jednak jego zwolennicy nie zamierzają składać broni. Uprowadzają rządowy samolot, żądając uwolnien(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Anakonda / Anaconda (1997) Lektor PL Anakonda Anaconda | 1997, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 0

Ekipa filmowa wybiera się na wyprawę Amazonką aby sfilmować zwyczaje pewnego tajemniczego indiańskiego plemienia.Pewnego dnia spotykają mężczyznę- Paul'a (Jon Voight), którego statek ugrzązł na mieliźnie. Obiecuje on im doprowadzenie do wioski Indian.Niestety powodzenie wyprawy szybk(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0631 | o: