eFilmy
TV

Akcja
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Siódemka wspaniałych / The Glorious Seven (2019) Lektor PL Siódemka wspaniałych The Glorious Seven | 2019, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 1

Były wojskowy, David Guerra (Jerry Kwarteng), zostaje wynajęty przez szemranego milionera. Dostaje zadanie, które ma polegać na do odbiciu żony zleceniodawcy z rąk przywódcy oddziału partyzantów. Guerra postanawia zebrać grupę byłych najemników, którzy mają mu pomóc w przeprowadze(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Prawo do zemsty / Hollow Point (2019) Lektor PL Prawo do zemsty Hollow Point | 2019, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 3

Wykładowca Nolan Cooray (Dilan Jay) jest oddanym rodzinie człowiekiem, który żyje zgodnie z prawem. Wszystko zmienia się, kiedy jego żona i córka zostają zabite z zimną krwią przez Triggera (Jay Mohr). Mężczyzna nie zostaje ukarany za swój czyn, a Nolan traci wiarę w skuteczność s(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ava (2020) Napisy PL Ava 2020, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 10

Ava jest płatną morderczynią, specjalizuje się w prominentnych celach. Kiedy wszystko się komplikuje kobieta zmuszona jest walczyć o przetrwanie.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Mulan (2020) Napisy PL Mulan 2020, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 7

Kobieta o imieniu Hua Mulan przebrana za mężczyznę zaciąga się do cesarskiej armii, aby pomóc swojemu schorowanemu ojcu.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Mulan (2020) Dubbing PL Mulan 2020, Dubbing PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 15

Kobieta o imieniu Hua Mulan przebrana za mężczyznę zaciąga się do cesarskiej armii, aby pomóc swojemu schorowanemu ojcu.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Półwysep / Train to Busan 2 Peninsula (2020) Lektor PL Półwysep Train to Busan 2 Peninsula | 2020, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 6

4 lata po wybuchu epidemii ex-wojskowy zostaje "zwerbowany" przez chińska mafię do odzyskania transportu 20 mln dolarów "porzuconych" w ciężarówce na półwyspie koreańskim. Wraz z ekipa trzech osób ma na to 3 noce... ale już pierwszej zaliczają FUGAZI.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ostatni posterunek / Avanpost (2019) Lektor PL Ostatni posterunek Avanpost | 2019, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 13

Z niewyjaśnionych powodów Ziemia pogrąża się w ciemności. Elektryczność przestaje działać. Wyjątek stanowi mały obszar w Europie Wschodniej. Mieszkańcy niewielkiego terytorium mają prąd, ale nie mogą skontaktować się z resztą świata. Wysyłają na rozpoznanie grupy zwiadowcze,(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Superman: Man of Tomorrow (2020) Napisy PL Superman: Man of Tomorrow 2020, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 2

Clark Kent musi znów wyruszyć do walki, gdy w mieście pojawia się jego dwóch arcywrogów.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Knight of Shadows: Between Yin and Yang (2019) Napisy PL The Knight of Shadows: Between Yin and Yang 2019, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 2

Fabuła skupia się na łowcy demonów, który ma za zadanie bronić ludzkości przed inwazją. Gdy mroczna siła zaczyna porywać dzieci, by pożywić się ich duszami, bohater wraz z zaprzyjaźnionymi stworami wyrusza im na ratunek. W roli głównej występuje Jackie Chan.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Owners (2020) ENG The Owners 2020, ENG Kategoria: Akcja | Komentarzy: 0

Grupa przyjaciół uważa sejf pełen gotówki w pustym domu za łatwy łup. Ale kiedy właściciele wracają wcześniej do domu, sytuacja nagle się komplikuje.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> ENG
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.2439 | o: