eFilmy
TV

Komedie
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Sposób na świętego / Fatman (2020) Napisy PL Sposób na świętego Fatman | 2020, Napisy PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 10

Święty Mikołaj musi walczyć z zabójcą wysłanym przez rozczarowane dziecko.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Spontaneous (2020) Napisy PL Spontaneous 2020, Napisy PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Uczennica ostatniej klasy liceum odkrywa, że ona i jej koledzy mogą w każdej chwili eksplodować.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Three Christs (2017) Lektor PL Three Christs 2017, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 5

Trzem pacjentom zakładu psychiatrycznego wydaje się, że są Chrystusami. Pionierski terapeuta postanawia poddać ich konfrontacji.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu How to Build a Girl (2019) Lektor PL How to Build a Girl 2019, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 2

Joanna przeprowadza się z rodzinnego miasteczka do Londynu, by rozpocząć karierę krytyka muzycznego i wspomóc finansowo swoją rodzinę.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Klub rozwodników / Divorce Club (2020) Napisy PL Klub rozwodników Divorce Club | 2020, Napisy PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Dotkliwie poturbowany przez życie małżeńskie, zdradzony przez swoją ukochaną żonę, Ben odzyskuje wolność, ale nie bardzo wie, co z nią zrobić. Najchętniej mazałby się w kącie i rozgrzebywał resztki swojego złamanego serca. Na szczęście może liczyć na dawnego kumpla Patricka,(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Chick Fight (2020) ENG Chick Fight 2020, ENG Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Kiedy Anna Wyncomb zostaje wprowadzona do podziemnego, kobiecego klubu walki, odkrywa że jest związana z historią klubu, bardziej niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Vice (2018) Lektor PL Vice 2018, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Waszyngton za czasów kadencji George'a W. Busha. Biurokrata Dick Cheney (Christian Bale) nie jest charyzmatyczny, jednak sprytu i inteligencji mu nie brakuje. Zdeterminowany, by osiągnąć sukces, pewnego dnia staje się wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych i zdobywa olbrzymią władzę. Pod j(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu W krainie Malawów / Rendez-vous Chez Les Malawas (2019) Lektor PL W krainie Malawów Rendez-vous Chez Les Malawas | 2019, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 2

Z okazji świątecznego wydania program, gwiazda telewizji Léo Poli zaprasza czterech gości w egzotyczne i nieznane miejsce. Celebryci mają poznać Malawów – jedno z najbardziej odizolowanych od cywilizacji plemion.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ludo (2020) Napisy PL Ludo 2020, Napisy PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Antologia czarnej komedii, która miała skupiać się na nieuniknionym zagrożeniu życia i ma cztery różne historie osadzone w kwintesencji indyjskiego metra.

Dodany: Dwa tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Najlepsze przed nami / Le meilleur reste à venir (2019) Lektor PL Najlepsze przed nami Le meilleur reste à venir | 2019, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 3

Arthur (Fabrice Luchini) jest neurotycznym nauczycielem chemii natomiast César (Patrick Bruel) to pełen życia artysta i kobieciarz, zawsze mający kłopoty finansowe. Obaj bardzo się różnią, jednak ich przyjaźń trwa od czasów szkolnych. Pewnego dnia César przypadkowo wypada z balkonu, (...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0078 | o: