eFilmy
TV

Obyczjowe
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Senność (2008) PL Senność 2008, PL Kategoria: Obyczjowe | Komentarzy: 0

?Senność? to opowieść o ludziach, którym życie zaczęło przeciekać przez palce, którzy zapadli w rodzaj emocjonalnego letargu i choć żyją, nie żyją naprawdę. Znakomity młody pisarz dokonał niewłaściwego wyboru życiowej drogi brnąc w emocjonalna pułapkę, z której nie umie z(...)

Dodany: 2012-02-05 17:43 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Pożegnania (1958) PL Pożegnania 1958, PL Kategoria: Obyczjowe | Komentarzy: 0

Trzonem fabuły "Pożegnań" są losy niespełnionej miłości Pawła - młodego chłopaka z zamożnej rodziny i Lidki - fordanserki "z zasadami". Po raz pierwszy spotkają się w nocnym klubie. Wybierając się do tak podejrzanego miejsca Paweł pragnie wyrazić swój bunt pr(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Teatr TV - Śledztwo (1997) PL Teatr TV - Śledztwo 1997, PL Kategoria: Obyczjowe | Komentarzy: 0

Zachowująca klimat oryginału adaptacja znanej powieści Stanisława Lema. Porucznik Gregory, który przejmuje dochodzenie w sprawie znikających zwłok, zidentyfikowanie sprawcy traktuje jako swoje "być albo nie być". Chociaż jest człowiekiem o otwartym, błyskotliwym umyśle i ni(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Chłopiec z Marsa / Martian Child (2007) Lektor PL Chłopiec z Marsa Martian Child | 2007, Lektor PL Kategoria: Obyczjowe | Komentarzy: 2

John Cusack, w tej inspirującej i podnoszącej na duchu przygodzie (Cynthia Wickenkamp, Starz Entertainment), wcielił się w rolę samotnego pisarza,science-fiction, który adoptuje chłopca... przekonanego, że pochodzi z Marsa! Z pomocą przyjaciółki (Amanda Peet) i siostry (Joan Cusack), (...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0357 | o: