eFilmy
TV

Sci-Fiction
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Gamer (2009) Lektor PL Gamer 2009, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 3

Niedaleka przyszłość, w której przenikanie do umysłów innych dzięki wysoko rozwiniętej technologii stało się faktem. Ludzie kontrolują się wzajemnie poprzez gry komputerowe. Kable (Gerard Butler ? ?P.S. Kocham Cię?, ?Brzydka prawda?) jest mistrzem niezwykle okrutnej gry "Slayers(...)

Dodany: 2012-02-05 03:11 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Cela / The Cell (2000) Lektor PL Cela The Cell | 2000, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 2

Catherine Deane (Jennifer Lopez) podejmuje podróż w zakamarki koszmarnego świata istniejącego w umyśle seryjnego mordercy. Z wykształcenia jest psychologiem i prowadzi eksperymenty z nowymi rodzajami terapii. Dzięki jednej z nich Catherine jest w stanie doświadczyć tego, co dzieje się w(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Cela 2 / The Cell 2 (2009) Lektor PL Cela 2 The Cell 2 | 2009, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 6

Wyobraź sobie seryjnego mordercę który uśmierca swoje ofiary, potem przywraca ją do życia i tak w kółko, aż sama będą błagać o śmierć. Piękna medium Maya Casteneda była jego ostatnią ofiarą i zanim uciekła przysięgła zemstę swojemu oprawcy. Teraz Cusp powrócił i pracując(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ciemna moc / Dark Storm (2006) Lektor PL Ciemna moc Dark Storm | 2006, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 2

W tajnej bazie wojskowej grupa naukowców dokonała odkrycia nieporównywalnego z wynalezieniem A-bomby; jest to urządzenie zwane "Eruptor", które przeładowuje Ciemna Materie i używa jej do niszczenia celów. Pewnego dnia urządzenie ulega awarii i szef ośrodka zostaje potraktowany(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0238 | o: