eFilmy
TV

Sci-Fiction
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Już po wszystkim / Save Yourselves! (2020) Lektor PL Już po wszystkim Save Yourselves! | 2020, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 3

Młoda para z Brooklynu postanawia spędzić trochę czasu wyłącznie ze sobą. Błogo nieświadomi tego, co się dzieje, zostają pozostawieni samym sobie, gdy planeta zostaje zaatakowana.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Kosmiczne Mistrzostwa / Cosmoball (2020) Lektor PL Kosmiczne Mistrzostwa Cosmoball | 2020, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 0

Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych. To właśnie on ma stać się areną dla ostatecznego pojedynku o planetę.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Mroczne spotkanie / Dark Encounter (2019) Lektor PL Mroczne spotkanie Dark Encounter | 2019, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 3

Rok 1982. Spokojną, kochającą i zupełnie zwyczajną rodzinę z Pensylwanii dotyka tragedia. W niewyjaśnionych okolicznościach znika ich 8-letnia córka. Rok po tym wydarzeniu rodzice i bliscy nadal leczą rany i mimo starań nie potrafią wieść normalnego życia. Podczas wspólnie spędzo(...)

Dodany: Dwa tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Wiwarium / Vivarium (2019) Lektor PL Wiwarium Vivarium | 2019, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 6

Szukając wymarzonego domu, Gemma i Tom trafiają do ekscentrycznego agenta, który obiecuje im ideał: osiedle ciche i praktyczne, które spełni wszystkie potrzeby. Para, skuszona sielankową wizją, decyduje się obejrzeć jeden z „rodzinnych domów na zawsze”. Rzędy jednakowych budynków(...)

Dodany: 2020-10-25 16:20 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Przyciąganie 2 / Vtorzhenie (2020) Lektor PL Przyciąganie 2 Vtorzhenie | 2020, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 4

Fabuła rozgrywa się dwa lata po tym, jak statek kosmitów rozbił się w Rosji. Po tym, jak Julia miała bezpośredni kontakt z pozaziemską technologią, zwyczajna dziewczyna staja się celem badań Ministerstwa Obrony. Podczas tych analiz kobieta odkrywa, że ma nadprzyrodzone zdolności. Wkr(...)

Dodany: 2020-10-06 20:02 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Reptisaurus (2009) Lektor PL Reptisaurus 2009, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 2

Pracujący dla wojska naukowcy łączą geny nietoperza i węża tworząc w ten sposób mutanta mającego pełnić rolę broni biologicznej. Potwór wymyka się jednak z pod kontroli i zabija swoich twórców. By zatrzeć ślady tego nieudanego eksperymentu generał Carr wysyła tam oddział koma(...)

Dodany: 2020-10-04 20:14 Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Intersect (2020) Napisy PL Intersect 2020, Napisy PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 4

Grupa młodych naukowców z Uniwersytetu Miskatonic buduje wehikuł czasu po to, by dowiedzieć się, że świat manipulowany jest przez tajemnicze, niewidzialne siły z innego wymiaru. Horror Sci-Fi dziejący się m.in. na słynnym Uniwersytecie Miskatonic wymyślonym przez Howarda Phillipsa Lov(...)

Dodany: 2020-10-04 11:59 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Archive (2020) Napisy PL Archive 2020, Napisy PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 2

W 2038 roku George Almore (Theo James) pracuje nad odpowiednikiem sztucznej inteligencji człowieka. Kiedy prototyp jest już prawie gotowy i wchodzi w ostatnią fazę testu, wypływają prawdziwe przesłanki jego pracy. To chęć połączenia sztucznej inteligencji ze wspomnieniami tragicznie zm(...)

Dodany: 2020-09-01 06:49 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Doskonałość / Perfect (2018) Lektor PL Doskonałość Perfect | 2018, Lektor PL Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 5

Chłopak z problemami emocjonalnymi trafia do kliniki, w której może pozbyć się swoich mrocznych wizji dzięki inżynierii genetycznej.

Dodany: 2020-08-22 14:43 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0445 | o: