eFilmy
TV

Thriller
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Stoję za tobą (2019) PL Stoję za tobą 2019, PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 3

Dwóch przyjaciół postanawia nielegalnie zwiedzić mało znaną jaskinię w Tatrach. Po trzech tygodniach wraca tylko jeden z nich.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu The Silencing (2020) Lektor PL The Silencing 2020, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 4

Zreformowany myśliwy żyjący w odosobnieniu w rezerwacie dzikiej przyrody zostaje wciągnięty w śmiertelną grę w kotka i myszkę, gdy wraz z miejscowym szeryfem wyruszają na poszukiwanie okrutnego zabójcy, który mógł porwać jego córkę wiele lat temu.

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Before the Fire (2020) Napisy PL Before the Fire 2020, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Kiedy globalna pandemia zmusza aktorkę telewizyjną do ucieczki na wieś, intruz z jej przeszłości okazuje się równie niebezpieczny jak atakujący wirus.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Śmiertelne urojenia / Deadly Delusion (2017) Lektor PL Śmiertelne urojenia Deadly Delusion | 2017, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

Po napaści na ulicy fotografka mody Julia (Haylie Duff) odbywa terapię pod opieką doktor Leary (Teri Polo). Kiedy dochodzi do siebie, postanawia wraz z partnerem Shanem (Mike Faiola) przeprowadzić się z Nowego Jorku do Los Angeles, by tam rozpocząć nowe życie. Oboje wynajmują piękny, du(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Becky (2020) Lektor PL Becky 2020, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 5

Beztroski weekend nad jeziorem, który miał poprawić relacje ojca z córką, zmienia się w koszmar, kiedy na drodze rodziny staje grupka bezlitosnych kryminalistów. Intruzi zrobią wszystko, aby zdobyć to, na czym im zależy.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Let It Snow (2020) Napisy PL Let It Snow 2020, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Mia rozdziela się z narzeczonym żeby pojeździć na snowboardzie po zakazanym stoku. Tam musi walczyć o przeżycie nie tylko z naturą, ale również z polującym na nią kierowcą skutera śnieżnego.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Wolf of Snow Hollow (2020) Napisy PL The Wolf of Snow Hollow 2020, Napisy PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Grupa mieszkańców prowincjonalnego miasteczka postanawia chwycić za broń, gdy wraz z każdą pełnią w przerażający sposób giną kolejni ludzie

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Umrzesz dwa razy / Kill me Twice (2019) Lektor PL Umrzesz dwa razy Kill me Twice | 2019, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Anna żyje w ciągłym strachu. Ukrywa się wraz z synem przed byłym mężem, od którego uciekła w obawie o bezpieczeństwo swoje i dziecka. Wiedząc, że agresywny mężczyzna nie da łatwo za wygraną, zmieniła nawet tożsamość. Wierzy, że w końcu uda się jej zacząć wszystko od nowa.(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Błękitna wyspa / Blue Island (1982) Lektor PL Błękitna wyspa Blue Island | 1982, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Billy i Bonnie lecą do Sydney. W trakcie lotu dochodzi do katastrofy. Docierają na wyspę, na której - jak się okazuje - nie są sami.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Święty spokój / Bliss (1985) Lektor PL Święty spokój Bliss | 1985, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 1

Harry, właściciel firmy reklamowej, ma zawał serca. Musi przejść operację. Po wybudzeniu się z narkozy odkrywa, że jego świat zmienił się w piekło. Nadzieją jest pojawienie się tajemniczej kobiety.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0075 | o: