eFilmy
TV

Filmy ENG
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Alleged (2010) ENG Alleged 2010, ENG Kategoria: Filmy ENG | Komentarzy: 0

Miasteczko Dayton w stanie Tennessee, 1925 rok. Charles Anderson jest młodym reporterem, który pracuje w tygodniku prowadzonym przez jego ojca. Mężczyzna czuje się jak w pułapce i ledwo wiąże koniec z końcem. Swoją szansę na przebicie się do dziennikarskiej pierwszej ligi dostrzega w (...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Charlie królem / His Prehistoric Past (1914) ENG Charlie królem His Prehistoric Past | 1914, ENG Kategoria: Filmy ENG | Komentarzy: 0

Charliemu zasypia na ławce w parku i śni o tym, że znajduje się w epoce jaskiniowców. Tutaj rządzi król Niskie Czoło (Lowbrow), który posiada kilka żon. W jednej z nich - Sum-Babee - zakochuje się Charlie. Podczas polowania król zostaje zepchnięty z klifu. Teraz Charlie obwołuje si(...)

Dodany: 2012-02-15 23:23 Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Slam-Bang (2009) ENG Slam-Bang 2009, ENG Kategoria: Filmy ENG | Komentarzy: 0

Pracownik koncernu informatycznego, George, zmuszony przez agenta chińskiego do kradzieży poufnych danych z firmowego komputera, znajduje się na celowniku potężnej organizacji przestępczej. George musi uciec bezlitosnym zabójcom i jednocześnie ocalić swoją dziewczynę przed niebezpiecze(...)

Dodany: 2012-02-10 22:53 Oglądaj Film >> ENG
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0351 | o: