eFilmy
TV

Dramaty
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Pożarci przez lwy / Eaten by Lions (2018) Lektor PL Pożarci przez lwy Eaten by Lions | 2018, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Osieroceni przyrodni bracia Omar (Antonio Aakeel) i Pete (Jack Carroll) przechodzą żałobę po śmierci ukochanej babci, która ich wychowała. Kiedy pojawia się szansa na odnalezienie biologicznego ojca Omara, chłopcy długo się nie zastanawiają. Wyruszają razem w podróż, podczas które(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Tam gdzieś musi być niebo / It Must Be Heaven (2019) Napisy PL Tam gdzieś musi być niebo It Must Be Heaven | 2019, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Palestyński autor znów kieruje kamerę na siebie. Tym razem, żeby dziwić się codziennym życiem, ludzkim twarzom i zwyczajom: na Bliskim Wschodzie, w Paryżu i Nowym Jorku. Przypomina, że gdy uważnie przyjrzeć się znajomym miejscom, można w nich odkryć wiele drobnych cudów i śmieszno(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Elegia dla bidoków / Hillbilly Elegy (2020) Lektor PL Elegia dla bidoków Hillbilly Elegy | 2020, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Student prawa z Yale wraca do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie musi się zmierzyć z gorzką historią trzech pokoleń swojej rodziny i własną przyszłością.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Prawo krwi / Let Him Go (2020) ENG Prawo krwi Let Him Go | 2020, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

George i Margaret po śmierci syna starają się odnaleźć ich jedynego wnuka.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Zieja (2020) PL Zieja 2020, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Lata 70-te. Major SB chce "kupić" naiwnego księdza Zieję i zrobić z niego agenta, który skompromituje opozycję. Przesłuchania księdza stają się naturalnym pretekstem do wędrówki przez historię Polski wieku dwudziestego - od wojny bolszewickiej 1920 roku, przez II wojnę światową, a(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Dreamland (2020) Napisy PL Dreamland 2020, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Młody chłopak postanawia zostać łowcą nagród, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Polot (2020) PL Polot 2020, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Dzieci z Windermere / The Windermere Children (2020) Napisy PL Dzieci z Windermere The Windermere Children | 2020, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

"The Windermere children" to sfabularyzowana opowieść o pionierskiej inicjatywie resocjalizacji dzieci ocalałych z Holokaustu. 300 żydowskich sierot trafiło latem 1945 r. do ośrodka nad brzegiem jeziora Windermere w angielskiej Krainie Jezior. Wycieńczone i straumatyzowane obozowymi przeż(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Oddaj mi dziecko / Cradle Swapping (2017) Lektor PL Oddaj mi dziecko Cradle Swapping | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 5

Alicia (Amanda Clayton) i Ray (Brandon Barash) cieszą się z narodzin swojej upragnionej córeczki Hannah. Po opuszczeniu szpitala para odkrywa, że noworodek cierpi na podejrzane dolegliwości zdrowotne, które nie zostały wykryte zaraz po porodzie. Podejmują śledztwo. Wkrótce odkrywają, (...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Valan - Dolina aniołów / Valan: Valley of Angels (2019) Lektor PL Valan - Dolina aniołów Valan: Valley of Angels | 2019, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 5

Historia rozpoczyna się podczas chaosu rewolucji rumuńskiej w 1989 roku. W górniczym miasteczku Valan w Transylwanii znika 13-letnia Juli. Nikt nie może odnaleźć jej żywej ani martwej. 22 lata później jej brat Peter, policjant, prowadzi śledztwo dotyczące handlu ludźmi w Braszowie. De(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0086 | o: