eFilmy
TV

Horrory
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Cannibal Ferox - Niech umierają powoli / Cannibal Ferox (1981) Napisy PL Cannibal Ferox - Niech umierają powoli Cannibal Ferox | 1981, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Do kolumbijskiej dżungli wyrusza młoda studentka antropologii Gloria. Pragnie ona udowodnić cywilizowanemu światu, że kanibalizm to już tylko mit, a przy okazji napisać na ten temat pracę magisterską. W wyprawie tej towarzyszy jej brat i koleżanka. Jednak jeszcze przed dotarciem do tere(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Ciemność / Darkness (2002) Lektor PL Ciemność Darkness | 2002, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 7

Amerykańska rodzina przyjeżdża do Hiszpanii by rozpocząć nowe lepsze życie. Zamieszkują w starym dziwny domu, w którym nikt od 40 lat nie mieszkał. Reggina starsza córka nie może się zaaklimatyzować w nowym miejscu. Niepokój wywołuje u niej dziwne zachowanie swego młodszego bracis(...)

Dodany: 2012-02-05 03:10 Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2022 eFilmy.tv | t: 0.0376 | o: