eFilmy
TV

Horrory
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Horda / Rogue (2020) Napisy PL Horda Rogue | 2020, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Grupa najemników przeprowadza akcję w Afryce, mającą uratować zakładników. Standardowa misja przeradza się jednak w walkę o przetrwanie, gdy bohaterowie napotykają na miejscu krwiożerczą bestię.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Koszmarny wynajmujący / My Nightmare Landlord (2020) Lektor PL Koszmarny wynajmujący My Nightmare Landlord | 2020, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 0

Lydia (Caroline Harris) niedawno zerwała ze swoim wieloletnim chłopakiem i rozpaczliwie potrzebuje nowego domu. W końcu udaje jej się go znaleźć, ale dziewczyna dalej czuje się samotna. Z pomocą przychodzi jej z pozoru ciepła i miła właścicielka mieszkania. Początkowo się zaprzyjaź(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Cult Girls (2019) ENG Cult Girls 2019, ENG Kategoria: Horrory | Komentarzy: 0

Dalia i jej dwie młode siostry dorastają w pogańskim kulcie apokaliptycznym prowadzonym przez starożytną bałtycką boginię śmierci i reinkarnacji.

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu The Barge People (2018) Napisy PL The Barge People 2018, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Grupa znajomych wyrusza na weekend, na barce w której grasują mięsożerne ryby mutanty.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Amulet (2020) Lektor PL Amulet 2020, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Bezdomny mężczyzna dostaje propozycję zamieszkania u młodej dziewczyny i jej umierającej matki. Szybko jednak zaczyna dostrzegać niewytłumaczalne rzeczy, które dzieją się w ich domu.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Latarnia wdowy / Widow's Point (2019) Lektor PL Latarnia wdowy Widow's Point | 2019, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Autor, który spędza weekend zamknięty w nawiedzonej latarni morskiej, co ma być chwytem reklamowym jego kolejnej książki, staje się celem potężnych, nadprzyrodzonych sił.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ravenswood (2017) Lektor PL Ravenswood 2017, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 0

Czwórka amerykańskich turystów przyjeżdża do Australii na pełne przygód wakacje. Decydują się odwiedzić najbardziej nawiedzone miejsce w Sydney. Nie zdają sobie sprawy z tego, że wchodzą do bitwy między dwoma duchami, która trwa od kilkudziesięciu lat.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Opiekunka: Demoniczna królowa / The Babysitter: Killer Queen (2020) Lektor PL Opiekunka: Demoniczna królowa The Babysitter: Killer Queen | 2020, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Dwa lata po tym, jak Cole wyrwał się z rąk satanistów, przeżywa kolejny koszmar — zaczyna naukę w liceum. A demony z przeszłości? Wciąż zmieniają jego życie w piekło.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Z (2019) ENG Z 2019, ENG Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Małżeństwo jest terroryzowane przez wymyślonego przyjaciela ich ośmioletniego syna.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Yaga. Koshmar tyomnogo lesa / Baba Yaga: Terror of the Dark Forest (2020) Napisy PL Yaga. Koshmar tyomnogo lesa Baba Yaga: Terror of the Dark Forest | 2020, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Bohaterami jest młoda rodzina, która przeprowadziła się do nowego mieszkania na obrzeżach miasta. Zatrudniona przez nich niania dla nowo narodzonej córki szybko zyskuje ich zaufanie. Jednak starszy chłopiec, Egor, mówi o przerażającym zachowaniu kobiety, ale jego rodzice mu nie wierzą.(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0223 | o: