eFilmy
TV

Horrory
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Metamorphosis (2019) Lektor PL Metamorphosis 2019, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 5

Zły duch, który zmienia twarze, infiltruje rodzinę, narażając jednego z braci na niebezpieczeństwo, podczas gdy drugi próbuje go uratować.

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Piekielna głębia 3 / Deep Blue Sea 3 (2020) Lektor PL Piekielna głębia 3 Deep Blue Sea 3 | 2020, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 6

Trzecia część fabularnej serii "Piekielna głębia". Dr Emma Collins bada wpływ klimatu na rekiny, które co roku przybywają na wyspę Little Happy, by rodzić młode. Gdy zespół pseudonaukowców, pod kierownictwem byłego chłopaka Emmy, przybywa na wyspę w poszukiwaniu trzech, zmutowany(...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu The Beach House (2019) Napisy PL The Beach House 2019, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Romantyczny wyjazd pary studentów zmienia się w walkę o przetrwanie gdy niespodziewany gość, a także całe otoczenie zaczyna przejawiać objawy tajemniczej infekcji.

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Dodaj do ulubionych / Follow Me (2020) Lektor PL Dodaj do ulubionych Follow Me | 2020, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 8

Influencer wybiera się z przyjaciółmi do Moskwy w poszukiwaniu nowych treści do vloga. Tym samym wkraczają w niebezpieczny, tajemniczy świat, gdzie muszą walczyć o przetrwanie.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Pogromca demonów / The Demonologist (2019) Lektor PL Pogromca demonów The Demonologist | 2019, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 5

Detektyw Damien Seryph odkrywa istnienie demonicznego kultu, połączonego z kilkoma tajemniczymi morderstwami. W trakcie śledztwa odkrywa fragmenty swojej przeszłości z udziałem kultu i zapomnianego dzieciństwa. Aby pokonać siły zła, z którymi się zmierzy, zyskuje nieziemskie moce, by (...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Relic (2020) Napisy PL Relic 2020, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Córka, matka i babka są prześladowane przez uosobienie demencji, które niszczy ich rodzinny dom.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Cabal (2020) Napisy PL Cabal 2020, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Cabal przedstawia historię wojskowego zabójcy posługującego się pseudonimem Dragonfly. Jego kolejną misją staje się polowanie i wyeliminowanie seryjnego mordercy Sallosa, żerującego na niewinnych młodych dziewczynach. W trakcie wykonywania zadania okazuje się, że będzie musiał staw(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Kwantum krwi / Blood Quantum (2019) Napisy PL Kwantum krwi Blood Quantum | 2019, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 4

Rok 1981. Rezerwat Indian Red Crown. Podczas połowu ryb stary mężczyzna obserwuje niecodzienne zjawisko - wypatroszone właśnie sztuki zaczynają zachowywać się jak żywe. Niedługo później w bagażniku policyjnego samochodu zastrzelony pies wyrywa się na wolność, a zatrzymany w areszc(...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Boar (2017) Napisy PL Boar 2017, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 1

Do Australii przybywa rodzina, która zamierza odwiedzić krewnego (Nathan Jones). Czas tam płynie wolno i nie dzieje się tu nic godnego uwagi. A przynajmniej tak było do tej pory. Od niedawna w mieście plotkuje się bowiem o tajemniczych przypadkach zniszczenia mienia okolicznych farmerów. (...)

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Otchłań / Hollows Grove (2014) Lektor PL Otchłań Hollows Grove | 2014, Lektor PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 3

Standardowe śledztwo prowadzone przez łowców duchów w ramach programu reality, niespodziewanie skutkuje przerażającym odkryciem.

Dodany: Ponad 2 tygodnie temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.0089 | o: