eFilmy
TV

Blindspot (2015)

Plakat serialu Blindspot (2015)

Opis:

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży.

« [s05e06] Episode 5.6 »

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Hussar86 skomentował ponad tydzień temu

Ten serial już dawno przekroczył granicę wszelkich absurdów. Oglądam tylko dla beki bo inaczej się nie da. Rozumiem, że w tego typu produkcjach jest sporo "zbiegów okoliczności", niebywałego szczęścia czy mistrzów rozwiązujących absurdalne zagadki ale litości...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 10.2721 | o: