eFilmy
TV

Chicago Med (2015)

Plakat serialu Chicago Med (2015)

Opis:

Chicago Med – amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Wolf Films Inc oraz Universal Television, który jest spin-offem serialu Chicago Fire. Twórcami serialu są Dick Wolf i Matt Olmstead. Głównym prowadzącym produkcje jest Anderw Dettmann.

« [s06e01] Episode 6.1

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Napisy PL
Dodano: 6 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Jutinka75! skomentował 4 godziny temu

polecam

b4siek skomentował 5 dni temu

Mnie to nie przeszkadza. Wczoraj czytałam o Piotrze Kuldanku, który umarł na covida, a niedługo wcześniej zmarł na to jego ojciec. Czy również w tym przypadku gawiedź internetowa powie, że obaj umarli przez choroby współistniejące? Fakt, w Stanach strasznie panikują, u nas ludzie chyba spokojniejsi, ale to nie znaczy, że mamy chować głowę w piasek i udawać, że nic nie ma, że to tylko choroby współistniejące.

Blacksnow skomentował 5 dni temu

Uczuciowo było. To jest szpital, u nas takie to chyba tylko dla wybranych.

Wade1990 skomentował 5 dni temu

Dobry odcinek....

sylvii_xx skomentował 5 dni temu

redsky93 chyba tak :(

redsky93 skomentował 5 dni temu

Czy teraz w każdym medycznym serialu tematem przewodnim będzie COVID?

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.2045 | o: