eFilmy
TV

Star Trek: Discovery (2017)

Plakat serialu Star Trek: Discovery (2017)

Opis:

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

« [s03e01] Episode 3.1 »

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Napisy PL
Dodano: Tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Rosetta1 skomentował przed chwilą

7z9 to nie w tym serialu Discovery, ale rzeczywiście była krótko w Picardzie. Expanse nie ma nic wspólnego ze star trekiem. ;)

MGM3543 skomentował 23 minuty temu

ok - to chyba nie była 7z9 :)

inominatus skomentował 6 dni temu

Jestem wielbicielem uniwersum ST. Ale tu coraz bardziej jebie w oczy poprawność polityczna uprawiana przez producentów serialu. Serial fajny ale ......

MegaOrzeł skomentował 6 dni temu

14:57 moge ci zrobić tylko laske, powiedz gdzie jestem

rotos skomentował 6 dni temu

rewelacja. Świetny serial.Wysoki poziom.

morty skomentował 6 dni temu

prawie zapomniałem, jak bardzo wkurza mnie ta histeryczna baba.

MGM3543 skomentował tydzień temu

7z9 !!!! ale jazda!! tylko skoro mineło 900 lat - a jej nie było przecież na pokładzie Discovery - to skąd się wzieła?!?! ostatnio szalała w Star trek Picard - jestem ciekaw na wyjaśnienia!!! a już niedługo startuje też Expanse 5 sezon :)

krystianmandrela skomentował tydzień temu

nareszcie jest

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.1778 | o: