eFilmy
TV

Yellowstone (2018)

Plakat serialu Yellowstone (2018)

Opis:

Fabuła skupia się na rodzinie Duttonów, która kontroluje największe sąsiadujące ze sobą farmy w USA. Właścicielem rancza jest John Dutton, który żyje pod nieustanną presją – jego terenami interesują się bowiem deweloperzy czy indiańskie rezerwaty. Serial umożliwi rzut oka na świat odległy od kontroli mediów – tutaj politycy są kupowani przez największe koncerny naftowe na świecie, woda pitna zatruwana jest przez pęknięcie studni, a nierozwiązane morderstwa to codzienność.

« [s03e01] Episode 3.1 »

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2020-06-26 21:54

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
nxi skomentował 5 dni temu

Piętnaście lat w Stanach i potrzebujesz tłumacza do języka angielskiego? Z całym szacunkiem, ale nawet ja bym się szybciej ogarnął.

kamakarek8 skomentował ponad tydzień temu

By the way, Nxi. Polacy to narod bardzo tworczy I odwazny (wiem cos o tym) , niech napisza DUBBING to beda jaja.. And you martina28 are stupid if this is your life.

kamakarek8 skomentował ponad tydzień temu

Czesc nxi... Akurat zyje juz 15 lat w USA .. lektor to nie instytucja lecz tlumacz..Jezyk nie jest mi obcy lecz jak lektor to nie napisy..OK.. Good luck..

nxi skomentował ponad 2 tygodnie temu

Martinka28 to może dalej oglądaj misia Yogi, kobieta(jeżeli nią naprawdę jesteś) nie bardzo zrozumie walkę między sobą prawdziwych facetów, samców Alpha, tu bardzo nie uświadczysz facetów w rurkach z gołymi kostkami, tak żyją real men. Kamakarek8 tylko w Polsce istnieje taka instytucja jak lektor, oswajaj się z językiem, w tym akurat dogadasz się na całym świecie.

martinka28 skomentował 2020-08-11 01:37

polecam serial o przygłupawym niedżwiedziu z Yellowston jest ciekawszy od tego gniota

hexaone skomentował 2020-07-10 17:12

Jupi super odcinek :)

kamakarek8 skomentował 2020-07-03 19:26

Jaki ku...a lektor???? Gdzie.. Od pewneko czasu efilmy sie bardzo popsulo.......

Onzagaj skomentował 2020-06-29 00:11

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.1865 | o: