eFilmy
TV

Wampiry: Dziedzictwo / Legacies (2018)

Plakat serialu Wampiry: Dziedzictwo / Legacies (2018)

Opis:

Spin-off serialu „The Originals”. Serial skupi się na Hope Mikaelson oraz jej przyjaciołach ze szkoły dla dzieci i młodzieży z paranormalnymi zdolnościami. Przed bohaterami stanie trudne zadanie ochrony swoich sekretów, miasteczka Mystic Falls, a także i świata.

« [s03e09] Episode 3.9 »

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2021-04-10 21:13

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Migmig skomentował ponad 2 tygodnie temu

kiedy kolejne odcinki?

nesselia skomentował ponad 2 tygodnie temu

zmień to w avatarze, dodaj do zaufanych

kropka87x skomentował 2021-04-12 20:12

witam, czy można prosić o inny odtwarzacz? każdy serial na tym odtwarzaczu blokuje mi avast, bo wykrywa zagrożenie i nici z oglądania, już nie jeden serial odpuściłam ;/

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2021 eFilmy.tv | t: 0.1996 | o: