eFilmy
TV

Alex Rider (2020)

Plakat serialu Alex Rider (2020)

Opis:

Życie nastoletniego Alexa Ridera (Otto Farrant) zmienia się diametralnie, kiedy dowiaduje się, że jego wuj, Ian, był brytyjskim szpiegiem i zginął na służbie, a nie w wyniku wypadku samochodowego. Dodatkowo wychodzi na jaw, że Alex już od dziecka nieświadomie brał udział w szkoleniu, które miało go przygotować do pracy jako szpieg. Wyjawia mu to Alan Blunt (Stephen Dillane), szef tajnej organizacji znanej jako Departament. Wkrótce chłopak zaczyna badać okoliczności śmierci wuja i jej powiązanie z zabójstwem dwóch znanych miliarderów. By jak najlepiej wcielić się w nową rolę, zostaje zwerbowany do Point Blanc, odległej szkoły z internatem położonej we francuskich Alpach.

« [s01e05] Episode 1.5 »

Odtwarzacz playtube.ws
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
adamser49 skomentował przedwczoraj

Jak dla mnie to bez ładu i składu. Początek jako taki, ale reszta robi się tragiczna. Nawiedzeni złoczyńcy i agenci fajtułapy. Pozdrowienia z Plzna.

klonik1144 skomentował ponad tydzień temu

dobry serial

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2020 eFilmy.tv | t: 0.1796 | o: