eFilmy
TV

To jest napad: Największa kradzież dzieł sztuki w historii / This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist (2021)

Plakat serialu To jest napad: Największa kradzież dzieł sztuki w historii / This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist (2021)

Opis:

To była największa kradzież dzieł sztuki w historii. W weekend, na który w 1990 roku przypadał dzień świętego Patryka, z muzeum im. Isabelli Stewart Gardner w Bostonie skradziono legendarne dzieła Rembrandta, Vermeera i innych artystów, dziś warte ponad pół miliarda dolarów. Czteroczęściowy serial w reżyserii Colina Barnicle'a dokumentuje poszlaki, ślepe zaułki, przełomowe momenty i spekulacje, które towarzyszyły temu do dziś nierozwiązanemu dochodzeniu.

« [s01e03] Episode 1.3

Odtwarzacz aparat.cam
Wersja: Lektor PL
Dodano: 5 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2021 eFilmy.tv | t: 2.4991 | o: