eFilmy
TV

The Walking Dead (2010-2012)

Plakat serialu The Walking Dead (2010-2012)

Opis:

Ekranizacja kultowego komiksu pod tym samym tytułem. Serial opowiada o grupie ludzi starającej się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Dowodzi nimi policjant Rick Grimes.

« [s02e07] Pretty Much Dead Already »

Odtwarzacz clipwatching.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-07-13 17:56

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
nombak skomentował 2017-08-12 14:47

serial fajny ale to co oni zrobili to okropne i jak sophia tam się znalazła?

nombak skomentował 2017-08-12 14:07

nie radze czegoś jeść to obrzydliwe ale fascynujące i usuńcie tego kota co go jedzą ptaki bo jestem miłośnikiem kotów

19Grey84 skomentował 2016-03-08 04:54

"a tymczasem piją wodę, polują na zwierzęta, które jedzą trawę, po której chodzą trupy ze skapującą z nich krwią.. zwłoki pływają w wodzie.. i jeszcze się nie zarazili biernie" - wodę przegotowują a mięso smażą więc w teorii bakterie czy tam wirusy giną, odnośnie wyleczenia to widać, że ten serial jest Twoim pierwszym kontaktem z tematem :) polecam sobie obejrzeć I am Legend albo World War Z.

Lokator93 skomentował 2016-02-16 19:39

Jakiś taki ten serial.. niby fajny, ale.. są żywe trupy- ugryzienie lub zadrapanie zaraża. Ale kapie z nich krew, mają styczność z wodą, obdziobują je ptaki, zżerają zwierzęta, na których potem siadają muchy i inne robaki. Normalnie wirus ten powinien w dość szybkim tempie przejść na zdrowych, a tymczasem piją wodę, polują na zwierzęta, które jedzą trawę, po której chodzą trupy ze skapującą z nich krwią.. zwłoki pływają w wodzie.. i jeszcze się nie zarazili biernie.. Poza tym trzymanie ludzi ( nawet jeśli to jest rodzina) w stodole, którzy są trupami, poobgryzanymi, z pognitym ciałem bez jego części jest z większa patologią. Jeżeli coś wyzionęło ducha, a porusza się 'zachęcony' jakimś jednym bodźcem, impulsem i to w poszukiwaniu świeżego mięsa - to nie jest już człowiekiem. To po prostu zwłoki w dodatku kanibale. I nie wiem kto tu jest większym chorym- ten żywy trup, czy zdrowy człowiek, który liczy na cudowne wyleczenie. Ale to chyba pokazuje jak bardzo ludzie potrafią wierzyć i do czego są zdolni dla swojej rodziny lub jakimi są hedonistycznymi egoistami, przetrzymując ich i karmić się nadzieją, która pomaga w akceptacji i jakiejś dalszej egzystencji ;/ Dobrze, że to tylko serial, że tego nie ma naprawdę, bo jak umieszczam się w tym serialu, w tej sytuacji to jedyne z czego byłabym zadowolona to z tego, że z pewnością miałabym jaja do przetrwania i bycia nieustraszoną i byłabym bez rodziny ewentualnie moja rodzina byłaby zamknięta w szczelnej, pomniejszonej puszce, zawieszonej na mojej szyi i nic im by się nie stało ( to dopiero egoizm XD)

fenx666 skomentował 2014-11-13 23:36

nawet jeśli uda się uzdrowić rodzinę Hershela (trzymaną w stodole) to i tak są oni poobgryzani i tacy rozpadający się. No chyba że zrobi się im operacje plastyczne, ale to za dużo kosztuje...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Tv. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2021 eFilmy.tv | t: 0.2149 | o: